Nexus

Wierzymy, że system zarządzania transportem musi wychodzić dużo dalej niż tylko śledzenie pojazdów i kierowców.
Oprócz przewożenia rzeczy z punktu A do punktu B, musisz również być w stanie zarządzać i monitorować inne ważne procesy, takie jak czynności adresowe (odbiór, podpisy, ...), przepływy zwrotne, monitorowanie temperatury, dokumenty prawne itp. Nasze rozwiązanie Nexus jest skalowalne i wymaga minimalnego szkolenia, co umożliwia szybką ścieżkę wdrożenia.

 
 
 
 

Axon

Oznacz, zeskanuj, śledź. Dzięki naszemu rozwiązaniu Axon podjęliśmy wyzwanie zbudowania systemu zarządzania magazynem działającego/skanującego tak szybko na smartfonach, jak na drogich terminalach skanujących.
Dodatkowo stworzyliśmy pełną identyfikowalność oraz szczegółowe informacje o kosztach i produktywności od odbioru, magazynowania, produkcji po wysyłkę.
Ponieważ potrzebujemy tylko dobrego połączenia bezprzewodowego (3G lub WIFI), możemy wdrażać nasze rozwiązanie z rekordową szybkością… Nawet w najbardziej odległych lokalizacjach.

Smart Shopping

Aplikacja Smart Shopping zapewnia rozszerzone wrażenia w sklepie z pełną przejrzystością i identyfikowalnością produktu przed Tobą. Pomaga w dokonywaniu świadomych wyborów zakupowych i bardziej zrównoważonym życiu - przy minimalnej ilości plastiku, opakowań zwrotnych i monitorowania CO2 w łańcuchu dostaw. Dzięki naszej aplikacji zakupy samoobsługowe są niezwykle proste. Zanurz się w niezapomnianą podróż na zakupy z telefonem komórkowym.

Czytaj więcej

ODOO

Porta Capena stanowi pomost między pakietem w pełni zintegrowanego i w pełni skalowalnego oprogramowania ODOO do zarządzania biznesem, a niestandardowymi rozwiązaniami, które obejmują pełen zakres złożonych potrzeb biznesowych.

Jako oficjalny partner ODOO specjalizujemy się we wdrażaniu i integracji modułów ODOO do sprzedaży, finansów, operacji, produkcji, zarządzania zapasami, zarządzania projektami i innych. Ponadto poszerzamy gotowe rozwiązanie ODOO o w pełni dostosowane aplikacje, aby spełnić wszystkie wymagania. Nasze rozwiązania upraszczają Twój biznes dzięki oprogramowaniu typu „wszystko w jednym”.

Czytaj więcej

Ecoscada

Ecoscada to technologie informatyczne, inteligentne czujniki oraz doradztwo w zakresie efektywności energetycznej. Zarówno w budynkach komercyjnych, jak i publicznych obserwujemy duży potencjał oszczędności. Optymalizacja harmonogramów ogrzewania i wentylacji, w oparciu o dodatkowe analizy, otwiera przed zarządcami nieruchomości nowe możliwości znacznego obniżenia kosztów eksploatacyjnych dla ich klientów.

Czytaj więcej

Proceedix

W wielu firmach wdrażanie i utrzymywanie procedur i instrukcji jest pracochłonne, skomplikowane i wykonywane w większości na papierze. Z platformą Proceedix cała papierkowa praca jest zastąpiona przez aplikację działającą na różnorakich urządzeniach (od PC po inteligentne okulary). Przez ostatnie lata współpracowaliśmy z innowacyjnym zespołem Proceedixa. Nasze rozwiązanie tworzy wartość dodaną.

Czytaj więcej

Scotia Monopole Systems

Scotia wprowadziła na rynek lampy uliczne przekształcające drogie, wysokoemisyjne, tradycyjne oświetlenie uliczne w rozwiązanie o zerowej emisji dwutlenku węgla. Tworząc globalną platformę kontrolną IoT, Porta Capena pomogła przenieść Scotii rozwiązanie oświetlenia ulicznego na wyższy poziom inteligentnych rozwiązań miejskich oraz umożliwiła inteligentne magazynowanie energii, mikrosieci, pomiar zanieczyszczenia powietrza w czasie rzeczywistym, pomiar ruchu i wiele innych.

Czytaj więcej

Solenco Powerbox

The Solenco Powerbox™ (SPB™) to urządzenie służące do przechowywania energii, będące częścią zintegrowanego systemu, na który składają się produkcja energii odnawialnej, magazynowanie energii i zużycie energii elektrycznej i cieplnej w budynkach. Takie rozwiązania zapewnia niezależność od zewnętrznych dostawców energii. Technologia SPB™ opiera się na przechowywaniu sprężonego wodoru. Jest zasilana przez panele słoneczne, pozwala na zużycie energii na potrzeby cieplne lub elektryczne budynku. Umożliwia również magazynowanie energii i wykorzystanie jej, kiedy zachodzi taka potrzeba.

Czytaj więcej